PRACOVNÝ CYKLUS NOVINKA medzi našimi psychodiagnostickými metódami. Zistiť viac.

HR nástroje pre dodávateľov ATS systémov, HR systémov a platforiem

Chcete svojim klientom a používateľom poskytnúť väčšiu pridanú hodnotu a rozšíriťsvoj biznis? Chcete svoju náborovú platformu odlíšiť od tých ostatných, pretože viete, že čím ďalej tým viac záleží aj na osobnostných predpokladoch či kultúrnom „fite“ kandidáta a organizácie? Inovatívne online nástroje, ktoré vyvíjame, dokážeme implementovať do vašich ATS či HR systémov, môžete ich zakomponovať do svojich platforiem. Spojte svoje sily s nami!

Urobte zo svojho riešenia skutočne komplexný nástroj

Vďaka integrácii našich metód do vášho systému ho posuniete opäť o kus ďalej. V jednom rozhraní vaši klienti budú môcť spravovať kandidátov komplexnejšie. Vďaka online Psychodiagnostike, teda rôznym testom a dotazníkom, sa o kandidátovi dá zistiť omnoho viac než len to, čo má vo svojom životopise.

Prinesiete svojim klientom vysokú pridanú hodnotu

Implementujte do ATS systému psychodiagnostické metódy, ktoré využívajú HR profesionáli na celom svete. Vašim klientom tak prinesiete vyšší úžitok a pridanú hodnotu a voči svojej konkurencii získate nespochybniteľnú konkurenčnú výhodu. Vďaka integrácii našich nástrojov do vášho riešenia ušetríte svojim klientom čas a správa kandidátov pre nich bude omnoho jednoduchšia a príjemnejšia a súčasne im pomôže nájsť skutočne tých správnych ľudí na správne miesta či do špecifickej firemnej kultúry. Sprostredkujte svojim používateľom jedinečnú používateľskú skúsenosť a možnosť prehĺbiť si svoj náhľad na seba samého a poznanie seba samého cez naše psychodiagnostické metódy.

Spoľahnite sa na kvalitu

Buďte odborníkom na svoje riešenia, my vám garantujeme, že sme odborníkom zase na to naše. Na vývoji našich metód sa podieľal tím psychológov, sociológov, IT expertov, konzultantov a ďalších odborníkov. Nástroje spĺňajú náročné parametre kvality podľa najvyšších štandardov. Samozrejmosťou je tiež pravidelná aktualizácia noriem. To je pridaná hodnota a záruka kvality, ktorú oceňuje takmer 500 firiem po celom svete v rôznych odboroch.

Jednoduché aj veľmi komplexné riešenia, presne ako potrebujete

S našimi partnermi sa dokážeme prepojiť ľahko cez API, takisto umožňujeme integrácie komplexnejšieho charakteru. Máme skúsenosť aj s integráciami, v rámci ktorých bola kľúčová súčinnosť hneď niekoľkých subjektov. Sme pyšní, že sme s technologickými partnermi vyvinuli napr. skvelé riešenie náborového chatbota pre UniCredit Bank!

Sme integrovaní napr. v týchto platformách a HR systémoch

Dodávateľom ATS systémov odporúčame

Psychodiagnostika

Job Matching

360° spätná väzba

Zamestnanecký prieskum

Staňte sa partnerom!

Potrebujete poradiť?

Pavla Kaňková

+420 771 297 711

Budete s nami v dobrej spoločnosti

Došli ste až sem? Tak už máte len 2 možnosti: VYSKÚŠAŤ KONTAKTOVAŤ NÁS

© 2023 All rights reserved. TCC online s.r.o.