Nástroje pre personálne agentúry

Riešite sosvojimi klientmi výber a rozvoj ľudí? Chcete im ponúknuť niečo navyše, dodať vášmu know-how ďalšiu pridanú hodnotu a presnejšie informácie o kandidátoch? Rozšírte ponukusvojichslužieb o inovatívne nástroje určené pre HR profesionálov! Využite naše online nástroje a metódy a podporte svoj biznis! Staňte sa naším partnerom!

Využívajte inovatívne online nástroje

Poskytujeme kvalitné online nástroje pre prácu s ľuďmi. Na vývoji sa podieľa tím psychológov, sociológov, programátorov a konzultantov. Metódy a nástroje spĺňajú náročné parametre kvality podľa najvyšších štandardov. Samozrejmosťou je aj pravidelná aktualizácia noriem. To je pridaná hodnota a záruka kvality, ktorú oceňuje takmer 500 firiem po celom svete v rôznych odboroch.

Rozšírte portfólio svojich služieb, odlíšte sa od konkurencie

Pri hľadaní kandidátov dokážete možné aj nemožné, ale radi by ste svojim klientom ponúkli ešte niečo navyše, a odlíšili sa tak od konkurencie? Vďaka online Psychodiagnostike dokážete o kandidátoch zistiť omnoho viac, než povedia životopisy či pohovory. Online dotazníky a testy rozosielate kandidátom kedykoľvek podľa potreby a pozície. A výstupy máte k dispozícii ihneď po vyplnení!

Presvedčte svojich klientov dátami

Obsadzujete niektoré pozície opakovane alebo dlhodobo? Vďaka funkcii Success Factor Index môžete svojim klientom dátovo doložiť, ktorý osobnostný profil má najväčšiu šancu, že na konkrétnej pozícii skutočne uspeje. Pozrite sa na prípadovú štúdiu, kde sa o Success Factor Indexe dozviete viac.

Podporte svoj biznis

Vďaka využívaniu nových efektívnych metód, ktoré sledujú trendy v HR oblasti, rozšírite svoje podnikanie. Ponúkame overené know-how, ktoré môžete prakticky využiť vo svojej práci. Vzhľad online prostredia a grafiku výstupných správ dokážeme prispôsobiť vášmu firemnému štýlu, príp. potrebám vášho klienta.

Vybavte svojich zamestnancov novými znalosťami

Práca v recruitmente môže byť veľmi náročná a vyčerpávajúca. Aj tí najlepší môžu ľahko začať pociťovať rutinu a stagnáciu. Vďaka vybaveniu svojich zamestnancov našimi nástrojmi im dáte možnosť rozšíriť si spektrum svojich zručností a znalostí. Naše nástroje môžete využiť aj na svoje interné potreby a umožniť tak svojim zamestnancom skúsenosť z „prvej ruky“.

Testujte len to, čo skutočne potrebujete

Existuje veľa pozícií, ktoré obsadzujete. Každá môže mať iné nároky a očakávania v rovine osobnostných predpokladov kandidátov. Takisto môžu mať vaši klienti rôzne predstavy o tom, čo všetko chcú o kandidátoch zistiť a overiť. Naše psychodiagnostické metódy si poskladáte tak, aby to bolo pre vás aj vašich klientov skutočne užitočné.

Personálnym agentúram odporúčame:

Psychodiagnostika

Job Matching

360° spätná väzba

Zamestnanecký prieskum

Staňte sa partnerom!

Potrebujete poradiť?

Pavla Kaňková

+420 771 297 711

Budete s nami v dobrej spoločnosti

Došli ste až sem? Tak už máte len 2 možnosti: VYSKÚŠAŤ KONTAKTOVAŤ NÁS

© 2024 All rights reserved. TCC online s.r.o.