HR nástroje pre konzultačné agentúry a koučov

Poskytujete svojim klientom poradenstvo a konzultácie? Sprevádzate svojich klientov, jednotlivcov alebo celé tímy na ceste sebapoznania? Pomáhate im pomenovať ciele, realizovať rozvojové aktivity a držať smer? Máte skvelé know-how, ktoré chcete obohatiť aj skvelým technickým riešením?

Využite inovatívne nástroje určené pre HR profesionálov na maximálne využitie potenciálu ľudí. Staňte sa naším partnerom!

Využite osvedčené technológie a metódy vo vlastnej praxi

Koučujete, poskytujete konzultácie a poradenstvo, ale chýba vám technické zázemie a podpora? Využite naše metódy a nástroje! Na ich vývoji sa podieľal tím psychológov, sociológov, IT expertov, konzultantov a ďalších odborníkov a toto know-how môžete využívať teraz aj vy pri práci so svojimi klientmi! Naše riešenie je veľmi flexibilné, cenovo prístupné a zároveň spĺňa náročné parametre kvality podľa najvyšších štandardov.

S našimi online nástrojmi vyriešite situácie svojich klientov efektívnejšie

S inovatívnymi online nástrojmi jednoduchšie vyriešite situácie, ktoré riešia HR profesionáli aj manažéri vašich klientov. Vieme, čo klienti riešia, a vieme im v tom efektívne pomôcť. Najlepším dôkazom je viac než 500 spoločností po celom svete v rôznych odboroch, ktoré ťažia z výhod našich riešení. Svoje unikátne know-how tak vďaka našim nástrojom ešte viac zviditeľníte a odlíšite sa od konkurencie.

Potrebuje váš klient realizovať Zamestnanecký prieskum?

S naším online riešením to bude hračka. Vy ste profesionál na poradenstvo a konzultácie a my vám dodáme online nástroj, ktorý vám umožní Zamestnanecký prieskum jednoducho a kvalitne realizovať. Online, rýchlo, v rôznych jazykoch, s variabilným obsahom. Získate prehľadné výstupné správy v rôznych úrovniach detailu, a to rovno vo forme prezentácie. A vy sa už budete môcť sústrediť iba na ich interpretáciu.

Rieši váš klient nábor a rozvoj? Hľadá talenty medzi svojimi zamestnancami?

Naša Psychodiagnostika vám pomôže jednoducho urobiť preselekciu kandidátov a vy môžete ponúknuť svojim klientom už len tých najlepších. S využitím nadštandardných nástrojov, ako je napr. Job Matching, budete schopní odporučiť najvhodnejších kandidátov vzhľadom na pozíciu, tím či firemnú kultúru.

Máte vy alebo vaši klienti problémy so spätnou väzbou?

Aj tu sa na nás môžete spoľahnúť. Vďaka Perfeedu je možné získavať spätnú väzbu kedykoľvek a kdekoľvek, napr. po skončení tréningu, schôdzky či projektu. Perfeed môžete ponúknuť aj svojim klientom. Pomôže im kontinuálne získavať bleskovú spätnú väzbu a je možné s ním tiež mapovať vývoj v čase a priebežne sledovať, či rozvojové aktivity prinášajú svoje ovocie. Môžete tiež ponúknuť klasickú 360° spätnú väzbu, ktorá pomôže rýchlo a efektívne získať komplexnú a štruktúrovanú spätnú väzbu od okolia. Na úrovni tímu je možné tiež odporučiť Multifeedback s funkciou „Stodolárovka“.

White Label

Partnerom umožňujeme tiež využívanie našich nástrojov v režime „White Label“. Všetko teda môže byť zjednotené pod vaším brandom. Aktuálnosť a validitu nástrojov vám však, samozrejme, zaisťujeme aj naďalej.

Koučom a konzultantom odporúčame:

Psychodiagnostika

Job Matching

360° spätná väzba

Zamestnanecký prieskum

Staňte sa partnerom!

Potrebujete poradiť?

Pavla Kaňková

+420 771 297 711

Budete s nami v dobrej spoločnosti

Došli ste až sem? Tak už máte len 2 možnosti: VYSKÚŠAŤ KONTAKTOVAŤ NÁS

© 2024 All rights reserved. TCC online s.r.o.