HR nástroje pre manažérov

Využite nástroje, ktoré pomáhajú manažérom v takmer 500 firmách po celom svete. Potrebujete znížiť náklady, vyladiť zloženie tímu a maximalizovať efektivitu a zisk? Postavte svoje rozhodovanie na dátach a podporte úspech svojho tímu.

Až 90 % pravdepodobnosť, že noví zamestnanci uspejú a energia do nich vložená sa vám vráti

Vytvoríme pre vás kompetenčný model na mieru, vďaka ktorému vyberiete ľudí, s ktorými uspejete a ktorí uspejú u vás. Vďaka unikátnej metóde Job Matching a Success Factor Index sa zameriate len na potenciálne najúspešnejších kandidátov. Čítajte viac v prípadovej štúdii.

Odhalíte talenty a rozpoznáte príležitosti pre rozvoj

Naberáte nových obchodníkov? Potrebujete vybrať z existujúceho tímu svojho zástupcu alebo kandidáta do rozvojového programu pre mladých manažérov? Chcete zistiť, kde sú silné a slabé stránky tímu? S pomocou psychodiagnostických dotazníkov a testov overíte osobnostné aj výkonové charakteristiky kandidátov aj existujúcich zamestnancov. Využiť môžete aj balíčky pripravené pre konkrétne pozície.

Spoznáte svoj tím ešte lepšie a budete v ňom čítať ako v mape

Vďaka tímovým výstupom z Psychodiagnostiky získate nový pohľad na svoj tím. Prehľadne si vizualizujete, aké tendencie vo vašom tíme prevládajú, v čom sú si ľudia podobní alebo v čom sa, naopak, najviac odlišujú a ako do toho všetkého zapadáte vy sami. Nielenže tak omnoho lepšie porozumiete dynamike tímu, ale získate tiež podklady pre rôzne skupinové diskusie či nábor nových kolegov.

Identifikujete ľahko ohrozené skupiny zamestnancov a znížite fluktuáciu

Vďaka našim Zamestnaneckým prieskumom získate prehľadné výstupy, ktoré môžete ihneď prezentovať a nestrácať drahocenný čas nekonečnými analýzami. Takisto máte k dispozícii nadštandardné funkčnosti, ako sú napr. Smart správy. Vďaka nim uvidíte, ktoré skupiny zamestnancov sú najohrozenejšie, ktoré problémy najpálčivejšie, a dokážete na ne včas reagovať.

Podporíte spätnú väzbu vo firme

Využite nástroje na spätnú väzbu na individuálnej, tímovej aj celofiremnej úrovni a podporte spokojnosť, angažovanosť a lojalitu vo firme. Zamestnanecký prieskum či 360° spätnú väzbu zrealizujete jednoducho online, a navyše zistíte aj dôležitosť jednotlivých položiek. Ďalšie kroky môžete cieliť vďaka dátam skutočne tam, kde máte dátovo podložené, že to je pre ľudí zásadné alebo že to má najväčší potenciál posilniť ich angažovanosť a lojalitu.

Postavíte svoje rozhodovanie na dátach

Myslíte si, že dáta nemáte? Kontaktujte nás na info@tcconline.cz a my vám ukážeme, že to nie je pravda. Už teraz pravdepodobne disponujete veľkým množstvom dát a je škoda nechať ich zaháľať. Využite dáta pre efektívne rozhodovanie.

Manažérom odporúčame

Psychodiagnostika

Job Matching

360° spätná väzba

Zamestnanecký prieskum

Potrebujete poradiť?

Pavla Kaňková

+420 771 297 711

Budete s nami v dobrej spoločnosti

Došli ste až sem? Tak už máte len 2 možnosti: VYSKÚŠAŤ KONTAKTOVAŤ NÁS

© 2024 All rights reserved. TCC online s.r.o.