Staňte sa partnerom

Podporte svoje podnikanie inovatívnymi nástrojmi pre HR profesionálov

Už od roku 2011 vyvíjame a dodávame inovatívne online nástroje pre prácu s ľuďmi. Podporte svoj biznis s inovatívnymi nástrojmi, ktoré využívajú HR profesionáli po celom svete v rôznych odboroch.

Hľadáte nové možnosti pre svoj ďalší rast? Inovujete svoje existujúce produkty a služby? Chcete svojim klientom poskytovať služby a nástroje, ktoré prinášajú preukázateľný úžitok? Nástroje, ktoré sme vyvinuli, podporia vás ako profesionála a odborníka na prácu s ľuďmi a prinesú vysokú pridanú hodnotou a úžitok aj vašim klientom. Neváhajte a spojte svoje sily s nami!

Kto sa môže stať naším partnerom?

Naše nástroje a metódy sú skvele využiteľné najmä pre vzdelávacie a konzultantské spoločnosti, personálne agentúry, dodávateľov ATS alebo HR systémov či aplikácií. Využiť ich môžu aj koučovia, lektori či konzultanti.

Čo vám spolupráca s nami prinesie?

 • Svoje existujúce portfólio služieb obohatíte o kvalitné a inovatívne nástroje TCC online, dostupné odkiaľkoľvek a kedykoľvek.
 • Nemusíte investovať do vývoja a programovania. Všetko je už pripravené.
 • Pomôžeme vám pri implementácii a efektívnom využívaní.
 • Získate tak jedinečnú výhodu, ktorá vás odlíši od konkurencie.
 • Zaujmete nových zákazníkov a potešíte súčasných svojím inovatívnym prístupom a novými možnosťami.
 • Môžete sa, spolu s nami, neustále vzdelávať a podieľať na vývoji nových online metód pre HR.

Ako spolupráca funguje?

 • Zadarmo vám založíme účet pre využívanie našich online nástrojov.
 • Platíte iba za to, čo skutočne využijete.
 • Poskytneme vám výhodný partnerský cenník, možnosti predplatného, prípadne množstvové zľavy.
 • S pomocou našich odborníkov zaisťujeme kvalitnú zákaznícku, technickú či konzultantskú podporu.

Možnosti integrácie a white label riešenia

 • Naše nástroje dokážeme integrovať do vášho existujúceho online HR či ATS systému či platformy.
 • Umožňujeme aj tzv. white-label riešenie, tzn. že vytvoríme online prostredie vo vašich korporátnych farbách.

Ako môžete využiť naše online HR nástroje?

Pri konzultáciách strategického charakteru

V rámci komplexných projektov strategického rázu sú štruktúrované dáta zo Zamestnaneckého prieskumu skvelým východiskom. Ten ponúka prehľadnú informáciu o spokojnosti, angažovanosti či lojalite zamestnancov, rovnako ako informáciu o dôležitosti rôznych tém pre nich. Vďaka vnorenej analytike navyše ponúka veľa odpovedí, napr. ako najspoľahlivejšie posilniť lojalitu zamestnancov či ich motiváciu. Dáta sú dostupné tak v podobe výstupov, ktoré sú ihneď prezentovateľné, ako aj v podobe Smart správy, ktorá umožňuje ďalšie analýzy.

Pri nábore pracovníkov

Hlbší pohľad na kandidátov a ich predpoklady, ktoré možno ani sami nedokážu pomenovať, môžete získať vďakaonline Psychodiagnostike. Výstupy sú ihneď a vďaka Job Matchingu tiež viete, nakoľko sa kandidát zhoduje s ideálnym profilom, hoci ste nikdy predtým s psychodiagnostikou nepracovali.

V rámci rôznych rozvojových aktivít

V rámci Development centier, workshopov, školení alebo koučovania môžete využiť online Psychodiagnostiku ako prípravu na danú tému a na prehĺbenie náhľadu účastníkov na seba samých. Jednoducho si vizualizovať individuálne či tímové predpoklady, motivácie, štýly komunikácie či vedenia, to všetko môže zásadným spôsobom pomôcť pri rozvoji jednotlivcov aj tímov či organizácií.

Pre zmysluplné nastavenie a následne meranie efektov dlhodobého rozvoja

Či už pripravujete manažérske, alebo obchodné akadémie, individuálne plány rozvoja či akékoľvek dlhodobé rozvojové aktivity, kľúčom je správne zacieliť energiu a po čase tiež zmapovať posuny. Vďaka 360° spätnej väzbe si ľahko a rýchlo získate prehľad o tom, čo ľudia skutočne potrebujú rozvíjať. Zistíte tiež, kde okolie cíti najväčšie priority, a s odstupom času môžete zopakovaním 360° spätnej väzby overiť, či sa vďaka rozvoju skutočne rozvíjané zručnosti posunuli a okolie túto zmenu vníma.

Pri pravidelnom hodnotení zamestnancov

Pri pravidelnom hodnotení zamestnancov je užitočná 360° či 180° spätná väzba, vďaka ktorej majú nadriadený aj podriadený prehľadne zhodnotené sledované kompetencie.

V rámci kontinuálneho rozvoja

V rámci kontinuálneho rozvoja je skvelým pomocníkom Perfeed pre okamžité získavanie spätnej väzby od okolia kedykoľvek a kdekoľvek. 

Pri riešení rôznych špecifických situácií u klienta, týkajúcich sa spolupráce

Užitočný je Multifeedback, štruktúrovaná spätná väzba v tíme, keď každý hodnotí každého a spätná väzba tak neminie skutočne nikoho. Navyše je možné vďaka heatmape vnímať prípadné rozdiely medzi členmi tímu alebo vďaka funkcii Stodolárovka navrhnúť rozdelenie odmien zvnútra samotného tímu.

Na kvalitu sa môžete spoľahnúť

Na vývoji všetkých metód sa podieľali odborníci (psychológovia, andragógovia, sociológovia a IT špecialisti) s mnohoročnou skúsenosťou vo svojich odboroch a všetky nástroje vznikajú v našej spoločnosti, in-house.

Neustále aktualizujeme normy psychodiagnostických metód a rešpektujeme požiadavky na najvyššie štandardy kvality. Zbierame tiež podnety od našich klientov a zohľadňujeme ich pri inováciách. Vývoj a inovácie v TCC online nikdy nekončia. Kontinuálne prichádzame na trh s novými metódami a nástrojmi, ktoré našich partnerov odlišujú od konkurencie.

Spojte svoje sily s nami a využite naplno potenciál inovatívnych online HR riešení presvoj biznis!

Došli ste až sem? Tak už máte len 2 možnosti: VYSKÚŠAŤ KONTAKTOVAŤ NÁS

© 2024 All rights reserved. TCC online s.r.o.