Jednotlivec

Našimi klientmi sú typicky spoločnosti či agentúry, ktoré naše nástroje využívajú pri nábore a rozvoji svojich zamestnancov, prípadnepre svojich klientov. Ak máte záujem o individuálny rozvoj, zastupujete médiá, ste študentom, ktorý hľadá informácie, alebo vás zaujímajú voľné pracovné pozície, využite tipy nižšie.

Potrebujete informácie pre štúdium?

Ste študentom vysokej školy a potrebujete informácie pre svoju bakalársku, diplomovú či rigoróznu prácu? Všetky naše metódy sprevádzame podrobnými manuálmi, ktoré pre vás môžu byť užitočné. Pozrite sa na súhrnný Manuál psychometrických parametrov, prípadne využite detailné Manuály jednotlivých psychodiagnostických metód. Ak nenachádzate to, čo potrebujete, napíšte nám na info@tcconline.cz, čo by pre vás bolo prínosné, a my sa vám radi ozveme.

Stiahnite si manuál Psychometrické charakteristiky psychodiagnostických metód TCC online.

Chcete spoznať svoju osobnosť a podporiť svoj osobný rozvoj?

Chcete lepšie porozumieť sami sebe a odhaliť alebo lepšie pomenovať svoje silné a slabé stránky? Premýšľate, či neopakujete stále rovnaké chyby a na čo by ste sa mohli zamerať vo svojom osobnom rozvoji? Vyskúšajte Individuálny rozvojový balíček. Rozvojové balíčky kombinujú vhodné psychodiagnostické dotazníky a testy a konzultácie so skúseným koučom. Prinášajú tak inšpiráciu a inováciu a sú ideálne pre individuálny rozvoj zamestnancov. Kontaktujte našich kolegov v partnerskej TCC na rb@tcc.cz a doprajte si kvalitný rozvojový program so sprievodcom.

Chcete si vyskúšať našu Psychodiagnostiku?

Našu Psychodiagnostiku si z pochopiteľných dôvodov nie je možné skúšať „nanečisto“. Pre predstavu, ako všetko prebieha a vyzerá, si môžete vyskúšať náš ukážkový dotazník iProfil. Výstupnú správu získate ihneď po vyplnení. Veríme, že vás obohatí a prinesie vám zaujímavú inšpiráciu a užitočné odporúčania, ktoré prispejú vášmu rozvoju.

Hľadáte zaujímavé školenia a tréningy?

Baví vás vzdelávať sa a rozvíjať v rôznych oblastiach? V spolupráci s partnerskou spoločnosťou TCC ponúkame veľa originálnych vzdelávacích a rozvojových aktivít, ktoré vďaka „Blended Learning“ prístupu určite nezapadnú, ale naopak, prinesú skutočnú zmenu. Vyberte si podľa svojho záujmu a chuti na www.tcc.cz.

Chcete u nás pracovať?

Máte záujem o prácu v našej spoločnosti? Pošlete nám CV s motivačným listom na info@tcconline.cz.

Potrebujete dáta pre médiá?

Potrebujete dáta či informácie pre svoj článok alebo spravodajstvo? Kontaktujte naše oddelenie marketingu na marketing@tcconline.cz a dajte nám vedieť, čo by vám pomohlo.

Informácie o novinkách a aktuálnom dianí v spoločnosti získate aj na našom blogu.

Potrebujete poradiť?

Pavla Kaňková

+420 771 297 711

Budete s nami v dobrej spoločnosti

Došli ste až sem? Tak už máte len 2 možnosti: VYSKÚŠAŤ KONTAKTOVAŤ NÁS

© 2024 All rights reserved. TCC online s.r.o.