Implementácia psychodiagnostických metód a spätnoväzbových nástrojov do HR systémov a aplikácií

10. 11. 2022

Viete, že dokážeme implementovať naše online nástroje do HR systémov, aplikácií, ATS systémov alebo napríklad do chatbota? Prečítajte si o tom článok Marty Fabiánovej, ktorý nedávno vyšiel v prílohe magazínu HR forum – IT technológie a služby pre HR.

Trendom je integrácia. Nikto nechce spravovať dvadsať aplikácií a systémov, ale ťažko je možné vyvinúť dokonalý systém, ktorý dokáže všetko. Aj tomu najlepšiemu ATS môže niečo chýbať. To „niečo“ môže byť napríklad možnosť zadať kandidátom na jedno kliknutie online psychologické testy a dotazníky, vďaka ktorým je možné omnoho lepšie vyhodnotiť, nakoľko sa skutočne hodí na konkrétnu pozíciu či do firemnej kultúry. Takisto môže byť užitočné spojenie skvelého technologického riešenia so skvelým obsahom pri komunikácii s existujúcimi zamestnancami. V súčasnosti je veľmi obľúbená najmä implementácia spätnoväzbových nástrojov, ako je 360° spätná väzba alebo zamestnanecké prieskumy.

Ešte nedávno bolo napríklad tradične zložité získavanie spätnej väzby od pracovníkov vo výrobných firmách, pretože mnohí z nich nemajú prístup k počítaču ani nemajú pracovný e-mail. Vďaka integrácii do šikovných riešení typu JOBka je však realizácia zamestnaneckých prieskumov hračka aj vo výrobe. Takisto je možné realizovať obľúbenú 360° spätnú väzbu pre pracovníkov zo skladu alebo výroby, všetko majú v jednej „apke“.

V TCC online sa už vžil pojem „integrační partneri“, pretože práve prepojenie s ďalšími nástrojmi či platformami vnímame ako jasný trend. S našimi nástrojmi sa dokážeme integrovať do ATS systémov, náborových platforiem, ktoré prepájajú záujemcov o zamestnanie a potenciálnych zamestnávateľov alebo napríklad do chatbota. Z dlhoročného know-how v oblasti psychodiagnostiky či spätnoväzbových metód a používateľsky prívetivého riešenia ťažia respondenti aj manažéri, personalisti, koučovia aj konzultačné, personálne agentúry a dodávatelia HR systémov.

Autor: Marta Fabiánová, Managing Director TCC online

Potrebujete poradiť?

Pavla Kaňková

+420 771 297 711

Blog

Marta Fabiánová pre HR news: Ako vyťažiť z osobnostných testov pri pohovore maximum?

13. 02. 2024

Psychodiagnostika ponúka dôležitý zdroj informácií o kandidátovi. V praxi dostávame od klientov množstvo otázok,...

10 tipov, ako na spätnú väzbu, aby vo firme fungovala

03. 01. 2024

Spätná väzba je náročná disciplína. V ostatnom čase v súvislosti s ňou rezonuje najmä prístup tzv. radikálnej...

Došli ste až sem? Tak už máte len 2 možnosti: VYSKÚŠAŤ KONTAKTOVAŤ NÁS

© 2024 All rights reserved. TCC online s.r.o.