PRACOVNÝ CYKLUS NOVINKA medzi našimi psychodiagnostickými metódami. Zistiť viac.

Psychodiagnostické testy a dotazníky

Sme popredným dodávateľom psychodiagnostických testov a dotazníkov pre výber a rozvoj zamestnancov v ČR aj v zahraničí. V online administračnom systéme môže každý personalista, manažér či HR konzultant ľahko a rýchlo vytvárať svoje online projekty, vďaka ktorým získa prehľad o jednotlivcoch, tímoch i celej spoločnosti.

Postkytujeme širokú škálu online psychodiagnostických a psychometrických testov a dotazníkov zameraných na osobnosť, motiváciu, tímové role, manažérsky štýl, zvládanie záťaže či konkrétne pracovné kompetencie. Ponúkame aj kvalitné psychodiagnostické a psychometrické testy špecifických schopností či znalostí.

Kompletný prehľad našich psychodiagnostických testov a dotazníkov nájdete na stránke Psychodiagnostika.

Na kvalitu našich psychodiagnostických testov a dotazníkov sa môžete spoľahnúť

Naše psychodiagnostické testy a dotazníky sú postavené na unikátnej metodológii. Celý proces vývoja prebieha v našej réžii. Kladieme veľký dôraz na kvalitu jednotlivých psychodiagnostických dotazníkov a testov. Na pridanú hodnotu výstupných správ sa môžete spoľahnúť. Všetky naše psychodiagnostické testy a dotazníky boli vytvorené tímom skúsených psychológov pôsobiacich v oblasti HR poradenstva, vzdelávania a rozvoja ľudských zdrojov a vychádzajú tak z potrieb praxe, ako aj psychometrických štandardov. Testy i dotazníky spĺňajú kritériá pre recenziu testov podľa Európskej federácie psychologických asociácií a rešpektujú stanovisko Českej asociácie psychológov práce a organizácie psychologieprace.cz.

Na naše nástroje sa spoliehajú najväčšie spoločnosti v Českej republike aj nadnárodné korporácie

Pozrite sa, kto patrí medzi našich klientov.

Ozvite sa nám a vyskúšajte si psychodiagnostické metódy, ktoré chcete vyžiť pre výber tých najlepších kandidátov a rozvoj existujúcich zamestnancov.

Táto stránka bola preložená automatickým prekladačom.

Potrebujete poradiť?

Adriena Turková

+420 778 758 778

Blog

Pracovní cyklus – novinka medzi našimi psychodiagnostickými metodami 

07. 09. 2023

Ako už možno viete, vyvinutie novej psychodiagnostickej metódy nie je otázkou mesiaca, ale spravidla minimálne jedného roka. Tešíme...

Multifaktorový osobnostný profil – upgrade tímových výstupov

12. 04. 2023

Veľký upgrade Multifaktorového osobnostného profilu čakal nielen individuálne výstupné správy, ale aj výstupy tímové....

Došli ste až sem? Tak už máte len 2 možnosti: VYSKÚŠAŤ KONTAKTOVAŤ NÁS

© 2023 All rights reserved. TCC online s.r.o.