PRACOVNÝ CYKLUS NOVINKA medzi našimi psychodiagnostickými metódami. Zistiť viac.

Diagnostika zamestnancov, testovanie zamestnancov

Pomocou našich nástrojov ľahko a rýchlo vykonáte psychologickú diagnostiku zamestnancov a výkonové testy zamestnancov. Zistíte tak cenné informácie nielen o jednotlivých zamestnancoch, ale aj o celých tímoch. Budete vedieť, na čo sa v práci so svojimi zamestnancami zamerať, kde máte silné a kde slabé miesta.

Pozrite sa na naše psychodiagnostické metódy.

Diagnostika zamestnancov – informácie o tíme

Pokiaľ chcete získať informácie o zamestnancoch a ich tímovom správaní, využijete pravdepodobne predovšetkým dotazník Tímové roly. Tento online dotazník je určený na diagnostiku zamestnancov pôsobiacich v rámci stabilných či projektových tímov. Využiť ho môžete nielen na individuálnu diagnostiku, ale aj na získanie výstupu za celý tím. Pozrite sa na dotazník Tímové roly.

Diagnostika zamestnancov – rozvoj zamestnancov

Naše diagnostické dotazníky a testy ľahko využijete aj na zistenie rozvojových potrieb. Ponúkame niekoľko dotazníkov, ktoré vám v tom pomôžu.

Aby sme vám prácu maximálne zjednodušili, zoskupili sme dotazníky a testy do skupín podľa zamerania testovaných zamestnancov. Môžete tak otestovať manažérov, obchodníkov, aj zamestnancov vo výkonných pozíciách odporúčanou batériou psychodiagnostiky. Pozrite sa na prehľad balíčkov dotazníkov a testov pre jednotlivé pozície, ktoré odporúčame.

Testovanie zamestnancov, diagnostika zamestnancov – dotazníky a testy

V našej ponuke nájdete aj dotazníky a testy, ktoré vám pomôžu s testovaním zamestnancov.

Pomocou Dotazníka zvládania záťaže – stresu môžete zistiť, ako vaši zamestnanci reagujú v záťažových a stresových situáciách. Tento dotazník ocenia manažéri, predajcovia, obchodníci aj niektorí pracovníci vo výkonných pozíciách. Zadarmo môžete využívať aj tímové výstupy.

Podrobný prehľad dotazníkov a testov odporúčaných pre jednotlivé pozície nájdete na: prehľad odporúčaných balíčkov dotazníkov a testov pre jednotlivé pozície.

Tento text bol preložený automatickým prekladačom.

Potrebujete poradiť?

Adriena Turková

+420 778 758 778

Blog

Pracovní cyklus – novinka medzi našimi psychodiagnostickými metodami 

07. 09. 2023

Ako už možno viete, vyvinutie novej psychodiagnostickej metódy nie je otázkou mesiaca, ale spravidla minimálne jedného roka. Tešíme...

Multifaktorový osobnostný profil – upgrade tímových výstupov

12. 04. 2023

Veľký upgrade Multifaktorového osobnostného profilu čakal nielen individuálne výstupné správy, ale aj výstupy tímové....

Došli ste až sem? Tak už máte len 2 možnosti: VYSKÚŠAŤ KONTAKTOVAŤ NÁS

© 2023 All rights reserved. TCC online s.r.o.