Diagnostika zamestnancov, testovanie zamestnancov

Pomocou našich nástrojov ľahko a rýchlo vykonáte psychologickú diagnostiku zamestnancov a výkonové testy zamestnancov. Zistíte tak cenné informácie nielen o jednotlivých zamestnancoch, ale aj o celých tímoch. Budete vedieť, na čo sa v práci so svojimi zamestnancami zamerať, kde máte silné a kde slabé miesta.

Pozrite sa na naše psychodiagnostické metódy.

Diagnostika zamestnancov – informácie o tíme

Pokiaľ chcete získať informácie o zamestnancoch a ich tímovom správaní, využijete pravdepodobne predovšetkým dotazník Tímové roly. Tento online dotazník je určený na diagnostiku zamestnancov pôsobiacich v rámci stabilných či projektových tímov. Využiť ho môžete nielen na individuálnu diagnostiku, ale aj na získanie výstupu za celý tím. Pozrite sa na dotazník Tímové roly.

Diagnostika zamestnancov – rozvoj zamestnancov

Naše diagnostické dotazníky a testy ľahko využijete aj na zistenie rozvojových potrieb. Ponúkame niekoľko dotazníkov, ktoré vám v tom pomôžu.

Aby sme vám prácu maximálne zjednodušili, zoskupili sme dotazníky a testy do skupín podľa zamerania testovaných zamestnancov. Môžete tak otestovať manažérov, obchodníkov, aj zamestnancov vo výkonných pozíciách odporúčanou batériou psychodiagnostiky. Pozrite sa na prehľad balíčkov dotazníkov a testov pre jednotlivé pozície, ktoré odporúčame.

Testovanie zamestnancov, diagnostika zamestnancov – dotazníky a testy

V našej ponuke nájdete aj dotazníky a testy, ktoré vám pomôžu s testovaním zamestnancov.

Pomocou Dotazníka zvládania záťaže – stresu môžete zistiť, ako vaši zamestnanci reagujú v záťažových a stresových situáciách. Tento dotazník ocenia manažéri, predajcovia, obchodníci aj niektorí pracovníci vo výkonných pozíciách. Zadarmo môžete využívať aj tímové výstupy.

Podrobný prehľad dotazníkov a testov odporúčaných pre jednotlivé pozície nájdete na: prehľad odporúčaných balíčkov dotazníkov a testov pre jednotlivé pozície.

Tento text bol preložený automatickým prekladačom.

Potrebujete poradiť?

Pavla Kaňková

+420 771 297 711

Blog

Marta Fabiánová pre HR news: Ako vyťažiť z osobnostných testov pri pohovore maximum?

13. 02. 2024

Psychodiagnostika ponúka dôležitý zdroj informácií o kandidátovi. V praxi dostávame od klientov množstvo otázok,...

10 tipov, ako na spätnú väzbu, aby vo firme fungovala

03. 01. 2024

Spätná väzba je náročná disciplína. V ostatnom čase v súvislosti s ňou rezonuje najmä prístup tzv. radikálnej...

Došli ste až sem? Tak už máte len 2 možnosti: VYSKÚŠAŤ KONTAKTOVAŤ NÁS

© 2024 All rights reserved. TCC online s.r.o.