PRACOVNÝ CYKLUS NOVINKA medzi našimi psychodiagnostickými metódami. Zistiť viac.

Výber obchodníkov – testovanie obchodných zručností

Úspešní obchodníci môžu zaistiť spoločnosti pravidelný zisk, znížiť problémy s častou fluktuáciou a prispieť k budovaniu dobrého mena spoločnosti. Vďaka našim psychologickým testom a dotazníkom sa môžete dozvedieť, či Vaši kandidáti majú znalosti a zručnosti potrebné pre výkon obchodnej pozície, či ich osobnostné nastavenie je v súlade s výkonom danej pozície obchodníka alebo či sú dostatočne motivovaní pre prácu obchodníka. Praktické uplatnenie psychodiagnostických nástrojov TCC online pri výbere kandidátov na obchodné pozície a ich následnú úspešnosť ilustrujú naše prípadové štúdie.

Viete, ktorí obchodní zástupcovia Vám budú generovať ten najväčší zisk? Aká je tá správna kombinácia znalostí a zručností obchodných zástupcov vo Vašej spoločnosti? Vyskúšajte novú metódu Success Factor Index (Modelovanie faktorov úspechu).

Naši klienti, ktorí využívajú metódu SFI pri nábore obchodných zástupcov, zaznamenali, že obrat týchto obchodných zástupcov je v priemere o 100 % vyšší. Zároveň sa znížila ich fluktuácia o 40 %.

Táto stránka bola preložená automatickým prekladačom.

Potrebujete poradiť?

Adriena Turková

+420 778 758 778

Blog

Pracovní cyklus – novinka medzi našimi psychodiagnostickými metodami 

07. 09. 2023

Ako už možno viete, vyvinutie novej psychodiagnostickej metódy nie je otázkou mesiaca, ale spravidla minimálne jedného roka. Tešíme...

Multifaktorový osobnostný profil – upgrade tímových výstupov

12. 04. 2023

Veľký upgrade Multifaktorového osobnostného profilu čakal nielen individuálne výstupné správy, ale aj výstupy tímové....

Došli ste až sem? Tak už máte len 2 možnosti: VYSKÚŠAŤ KONTAKTOVAŤ NÁS

© 2023 All rights reserved. TCC online s.r.o.